ETA EKİPMAN TEK. AR. SİS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

“ETA Ekipman; dinamik kadrosu, sunduğu teknolojik ürün ve ekonomik çözümlerle rekabet gücünüzü artırmak için çözüm ortağınızdır.”

Günümüz rekabetçi ortamında, teknolojiyi yakından takip ederek uygulamak artık tüm firmalar için kaçınılmaz olmuştur. Enerji giderlerini ve işletme maliyetlerini düşüren güvenilir teknolojiler kullanmak, bu rekabetçi ortamda işletmelerin varlıklarının devamı için şarttır. Eta Ekipman; teknolojik ürünleri, arıtma tesislerinde ve çeşitli endüstriyel proseslerde yaşamımıza sokarken, edindiği üç temel hizmet anlayışı ile daima güvenilir olmayı hedef edinmiştir.

Doğru Ürün
Temsilcisi olduğumuz firmaların geniş ürün yelpazeleri arasından, ihtiyaç duyulan prosese, doğru ürününün seçilmesi hususunda hassasiyet göstermekteyiz. Satış öncesi ve sonrası sunulan teknik bilgi desteği ile, hatalı ürün seçiminden kaynaklı işletme problemlerinin meydana gelmemesi önceliğimizdir.

Doğru Zaman
Siparişini aldığımız ürünlerin zamanında müşterilerimize teslim edilmesi hususunda hassas davranmaktayız. Ayrıca stokta bulundurduğumuz bir çok ürün ile hızlı teslimat yapma kabiliyetimiz,  teslimat zamanı ile ilgili problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Doğru Servis
Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin, satış sonrası servis hizmeti ve kolay temin edilebilir yedek parça çeşitliliği ile ekonomik ömrünü artırmayı hedeflemekteyiz.

E-Bültene katılın! Sektördeki tüm yeniliklerden haberiniz olsun

E-bülten